Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou flac (Audio soubory)

Přípona souboru flac

Přípona .flac je zkratkou Free Lossless Audio Codec. Označuje audio soubor s bezeztrátovou kompresí. Soubor lze přehrát ve většině multimediálních přehrávačích, pokud je v systému nainstalován příslušný kodek.

Význam slova, termín, co je to flac? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou flac (Audio soubory)

Souborový formát: flac

Jak otevřít soubor s příponou .flac?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .flac?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .flac?

Windows media player
Windows media player classic
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Winamp

Texty mohou obsahovat chyby.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu flac s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona flac je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: přípona souboru flac, jak převést, spuštění souboru, v čem spustit, Audio soubory, co to je flac?, koncovka souboru flac, jak vytvořit flac, informace, prohlížení, co znamená flac?, jak přehrát, Audio soubory, čím zobrazit

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Které typy souborů se označují koncovkou flac? Jak přehrát flac soubor, resp. jak zobrazit flac soubor.

Víte, co je to Notifikace? Znáte pojem Spořič obrazovky? Vzpomněli byste si na význam slova Pneumotorax? Pamatujete si definici pojmu Svěřenecký fond?

Vybrané formáty a přípony souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou flac. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.