Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m3u (Audio soubory)

Přípona souboru m3u

V souboru s příponou .m3u je obvykle uložen playlist - seznam písniček (audio stop) s názvem, délkou (pouze v rozšířené verzi) a dalšími informacemi. Playlist lze otevřít v mnoha běžných média přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to m3u? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m3u (Audio soubory)

Souborový formát: m3u

Jak otevřít soubor s příponou .m3u?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m3u?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m3u?

Microsoft Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Nullsoft Winamp
Apple iTunes
RealNetworks RealPlayer
Media Player Classic

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Líbí se vám definice přípony souboru m3u? Pak se o ní podělte s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru m3u je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: čím zobrazit, wiki, export, v čem upravit, jak otevřít, spuštění souboru, koncovka souboru m3u, Audio soubory, prohlížení, jak převést, editace, formát souboru, souborový formát, jak vytvořit m3u

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký formát souboru se označuje příponou m3u? Jak přehrát m3u soubor, resp. jak zobrazit m3u soubor.

Víte, co je to Uloženka? Znáte pojem Zádušní mše? Vzpomněli byste si na význam slova Fantasy? Pamatujete si definici pojmu DHCP?

Vybrané formáty a přípony souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m3u. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?