Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m3u8 (Audio soubory)

Přípona souboru m3u8

Přípona souboru .m3u8 nejčastěji označuje uložený playlist - seznam písniček (audio stop) s názvem, délkou (pouze v rozšířené verzi) a dalšími informacemi. Playlist lze otevřít v mnoha běžných média přehrávačích. Soubory m3u8 využívají Unicode UTF-8 znakovou sadu na rozdíl od souborů s příponou .m3u.

Význam slova, termín, co je to m3u8? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m3u8 (Audio soubory)

Souborový formát: m3u8

Jak otevřít soubor s příponou .m3u8?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m3u8?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m3u8?

Microsoft Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Nullsoft Winamp
Apple iTunes
RealNetworks RealPlayer
Media Player Classic

Veškeré texty jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu m3u8 s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona m3u8 je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: spuštění souboru, jak přehrát, souborový formát, .M3U8, čím zobrazit, význam slova, jak konvertovat, jak otevřít, formát souboru, .m3u8, jak převést, přípona souboru m3u8, v čem spustit, import, editace, Audio soubory, informace

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou m3u8? Jak přehrát m3u8 soubor, resp. jak zobrazit m3u8 soubor.

Víte, co to je Šíráz? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo VGA? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Novela Pamatujete si definici pojmu Afinita?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m3u8. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.