Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4p (Audio soubory)

Přípona souboru m4p

Přípona .m4p označuje aac audio soubor od Apple iTunes. Soubory typu m4p jsou chráněny (kódovány) pomocí FairPlay DRM (Digital Rights Management), lze je proto přehrávat pouze na omezeném počtu zařízení.

Význam slova, termín, co je to m4p? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4p (Audio soubory)

Souborový formát: m4p

Jak otevřít soubor s příponou .m4p?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m4p?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m4p?

Apple iTunes
Apple QuickTime Player

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony m4p sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru m4p patří do sekce Audio soubory

Klíčová slova: co to je m4p?, souborový formát, význam slova, v čem upravit, formát souboru, jak otevřít, .m4p, jak převést, export, jak vytvořit m4p, v čem spustit, přípona souboru m4p, Audio soubory, koncovka souboru m4p, informace, wiki, čím zobrazit

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona m4p? Jak přehrát m4p soubor, resp. jak zobrazit m4p soubor.

Znáte pojem Pankreas? Víte, co je to Šašlik? Znáte význam termínu Laktóza? Víte, co to je Movember?

Další vybrané souborové koncovky

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4p. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.