Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4p (Audio soubory)

Přípona souboru m4p

Přípona .m4p označuje aac audio soubor od Apple iTunes. Soubory typu m4p jsou chráněny (kódovány) pomocí FairPlay DRM (Digital Rights Management), lze je proto přehrávat pouze na omezeném počtu zařízení.

Význam slova, termín, co je to m4p? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4p (Audio soubory)

Souborový formát: m4p

Jak otevřít soubor s příponou .m4p?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m4p?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m4p?

Apple iTunes
Apple QuickTime Player

Uvedené informace jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem m4p s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru m4p je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: co znamená m4p?, v čem upravit, Audio soubory, souborový formát, v čem spustit, význam slova, wiki, jak otevřít, jak konvertovat, přípona souboru m4p, import, spuštění souboru, Audio soubory, jak převést, export, prohlížení, editace

Právě nyní již víte K čemu se používá přípona m4p? Jak přehrát m4p soubor, resp. jak zobrazit m4p soubor.

Víte, co je to Ironie? Znáte význam termínu Tetanie? Víte, co to je Chemtrails? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Karneval?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4p. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.