Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4r (Audio soubory)

Přípona souboru m4r

Přípona souboru m4r obvykle označuje audio soubor typu MPEG-4 s vyzváněním pro telefony Apple iPhone. Soubory zakoupené ve službě iTunes jsou chráněné FairPlay DRM (Digital Rights Management), soubory třetích stran nemusí obsahovat ochranu a lze s nimi pracovat jako s běžnými .m4a soubory.

Neznámý typ přípony, koncovky, formátu souboru

Souborový formát: m4r

Jak otevřít soubor s příponou .m4r?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m4r?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m4r?

File Viewer Plus
Apple iTunes

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Sdílejte text m4r s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru m4r je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: spuštění souboru, v čem upravit, jak vytvořit m4r, přípona souboru m4r, Audio soubory, formát souboru, .M4R, prohlížení, v čem spustit, souborový formát, jak otevřít, jak převést, editace, Audio soubory, import, význam slova, co znamená m4r?

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou m4r? Jak přehrát m4r soubor, resp. jak zobrazit m4r soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Zaručená mzda Pamatujete si definici pojmu Epigram? Vzpomněli byste si na význam slova Anorexie? Znáte pojem Retro?

Často hledané přípony a souborové formáty

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4r. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.