Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mka (Audio soubory)

Přípona souboru mka

Mka je svobodný otevřený multimediální audio typ souboru. Narozdíl od mkv souboru obsahuje pouze audio stopu. Název je odvozen od Matrjošky - známé ruské panence obsahující další panenky. Pro přehrání ve většině prohlížečů je třeba mít nainstalován příslušný kodek.

Význam slova, termín, co je to mka? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mka (Audio soubory)

Souborový formát: mka

Jak otevřít soubor s příponou .mka?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mka?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mka?

Core Media Player with CDL plugin
BS.Player
Matroska Splitter
Media Player Classic
Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru mka? Potom se o definici podělte s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru mka je v sekci Audio soubory

Klíčová slova: .MKA, wiki, import, jak převést, .mka, co to je mka?, informace, jak konvertovat, co znamená mka?, přípona souboru mka, jak přehrát, spuštění souboru, čím zobrazit, jak otevřít, formát souboru, Audio soubory, Audio soubory

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru mka? Jak přehrát mka soubor, resp. jak zobrazit mka soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Římsa Pamatujete si definici pojmu Epilace? Vzpomněli byste si na význam slova Chronograf? Znáte pojem Kinetóza?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mka. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?