Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mp2 (Audio soubory)

Přípona souboru mp2

Přípona mp2 označuje zvukové (audio) soubory formátované ztrátovou kompresí MPEG-2 Audio Layer II. Používá se především v televizním a rozhlasovém vysílání a jako jeden z formátů na DVD.

Význam slova, termín, co je to mp2? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mp2 (Audio soubory)

Souborový formát: mp2

Jak otevřít soubor s příponou .mp2?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mp2?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mp2?

Přehrávání:
Nullsoft WinAmp
Microsoft Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Media player classic
Apple iTunes
a mnoho dalších přehrávačů.

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to mp2? s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru mp2 je v sekci Audio soubory

Klíčová slova: .mp2, formát souboru, jak přehrát, přípona souboru mp2, v čem spustit, jak vytvořit mp2, jak konvertovat, co to je mp2?, význam slova, import, čím zobrazit, spuštění souboru, informace, prohlížení, co znamená mp2?, wiki, .MP2

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Který formát souboru se označuje koncovkou mp2? Jak přehrát mp2 soubor, resp. jak zobrazit mp2 soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Achillova pata Pamatujete si definici pojmu Minecraft? Vzpomněli byste si na význam slova Próza? Znáte pojem Čtyřstěn?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mp2. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde