Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dif (Dokumenty)

Přípona souboru dif

Soubor s příponou .dif bývá nejčastěji souborem obsahující data tabulkového procesoru Microsoft excel, který obsahuje pouze text, hodnoty aktivní stránky. Jedná se o zkratku Data Interchange Format.

Význam slova, termín, co je to dif? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dif (Dokumenty)

Souborový formát: dif

Jak otevřít soubor s příponou .dif?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dif?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dif?

Microsoft excel
OpenOffice.org calc
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Gnumeric

Uvedené informace jsou bez záruky.

Zaujal vás formát, koncovka souboru dif? Potom se o definici podělte s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru dif je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: v čem spustit, Dokumenty, jak konvertovat, import, koncovka souboru dif, spuštění souboru, souborový formát, editace, .dif, jak otevřít, formát souboru, informace, co znamená dif?, export, wiki, co to je dif?, .DIF

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou dif? Jak přehrát dif soubor, resp. jak zobrazit dif soubor.

Víte, co je to Tundra? Znáte význam termínu Islám? Víte, co to je Marmoleum? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Benešovy dekrety?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dif. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?