Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou fods (Dokumenty)

Přípona souboru fods

Přípona .fods je zkratkou OpenDocument Flat XML Spreadsheet a označují se tak dokumenty vytvořené v tabulkovém procesoru. Jedná se o obdobu formátu ods, který však není komprimován.

Význam slova, termín, co je to fods? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou fods (Dokumenty)

Souborový formát: fods

Jak otevřít soubor s příponou .fods?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .fods?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .fods?

LibreOffice
OpenOffice.org

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Tento text (fods) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru fods patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: co znamená fods?, spuštění souboru, export, import, v čem upravit, v čem spustit, editace, wiki, jak převést, přípona souboru fods, .FODS, Dokumenty, jak otevřít, co to je fods?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Co se skrývá v souborech s příponou fods? Jak přehrát fods soubor, resp. jak zobrazit fods soubor.

Víte, co je to Dokovací stanice? Znáte pojem USB-C? Vzpomněli byste si na význam slova Služební cesta? Pamatujete si definici pojmu Cloud?

Vybrané formáty a přípony souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou fods. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?