Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou fods (Dokumenty)

Přípona souboru fods

Přípona .fods je zkratkou OpenDocument Flat XML Spreadsheet a označují se tak dokumenty vytvořené v tabulkovém procesoru. Jedná se o obdobu formátu ods, který však není komprimován.

Význam slova, termín, co je to fods? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou fods (Dokumenty)

Souborový formát: fods

Jak otevřít soubor s příponou .fods?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .fods?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .fods?

LibreOffice
OpenOffice.org

Možnost chyb vyhrazena.

Tento text (fods) můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru fods patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: formát souboru, spuštění souboru, význam slova, prohlížení, export, koncovka souboru fods, co znamená fods?, čím zobrazit, editace, .fods, souborový formát, Dokumenty, import, jak převést, informace, .FODS, v čem upravit

Právě jste zjistili Které typy souborů se označují koncovkou fods? Jak přehrát fods soubor, resp. jak zobrazit fods soubor.

Znáte význam termínu Linux? Víte, co to je Etiologie? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Biatlon? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Biosféra

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou fods. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?