Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou odf (Dokumenty)

Přípona souboru odf

Přípona souboru .odf označuje soubor s matematickým výrazem (matematickou rovnicí). Tento souborový formát patří do skupiny otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Jedná se o zkratku slov Open Document Formula.

Význam slova, termín, co je to odf? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou odf (Dokumenty)

Souborový formát: odf

Jak otevřít soubor s příponou .odf?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .odf?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .odf?

LibreOffice Math (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Texty mohou obsahovat chyby.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu odf s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona odf je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: Dokumenty, jak přehrát, přípona souboru odf, export, formát souboru, .ODF, Dokumenty, v čem upravit, jak otevřít, jak převést, co znamená odf?, co to je odf?, spuštění souboru, informace

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Které typy souborů se označují koncovkou odf? Jak přehrát odf soubor, resp. jak zobrazit odf soubor.

Víte, co je to Iphone? Znáte pojem Online hra? Vzpomněli byste si na význam slova Tourettův syndrom? Pamatujete si definici pojmu Internet?

Vybrané formáty a přípony souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou odf. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.