Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou odf (Dokumenty)

Přípona souboru odf

Přípona souboru .odf označuje soubor s matematickým výrazem (matematickou rovnicí). Tento souborový formát patří do skupiny otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Jedná se o zkratku slov Open Document Formula.

Význam slova, termín, co je to odf? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou odf (Dokumenty)

Souborový formát: odf

Jak otevřít soubor s příponou .odf?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .odf?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .odf?

LibreOffice Math (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Možnost chyb vyhrazena.

Definici souborového formátu odf můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru odf se nachází v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: import, editace, koncovka souboru odf, export, jak převést, význam slova, .ODF, spuštění souboru, Dokumenty, prohlížení, jak přehrát, jak otevřít, jak vytvořit odf, .odf, informace, v čem spustit, wiki

Tyto stránky vám umožnili zjistit Jaký formát souboru se označuje příponou odf? Jak přehrát odf soubor, resp. jak zobrazit odf soubor.

Znáte význam termínu All inclusive? Víte, co to je Suspenze? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Flobertka? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Kalač

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou odf. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.