Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou odp (Dokumenty)

Přípona souboru odp

Otevřený formát souborů prezentace (známý z Microsoft Power Pointu) ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Document Presentation.

Význam slova, termín, co je to odp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou odp (Dokumenty)

Souborový formát: odp

Jak otevřít soubor s příponou .odp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .odp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .odp?

LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org Impress

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony odp sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru odp patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: čím zobrazit, přípona souboru odp, jak přehrát, prohlížení, .odp, editace, Dokumenty, informace, význam slova, jak vytvořit odp, spuštění souboru, formát souboru, jak otevřít, v čem spustit, souborový formát, Dokumenty, import

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se využívá souborová přípona odp? Jak přehrát odp soubor, resp. jak zobrazit odp soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Prostata? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Dextróza Pamatujete si definici pojmu Hlaholice? Vzpomněli byste si na význam slova Droždí?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou odp. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.