Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou odp (Dokumenty)

Přípona souboru odp

Otevřený formát souborů prezentace (známý z Microsoft Power Pointu) ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Document Presentation.

Význam slova, termín, co je to odp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou odp (Dokumenty)

Souborový formát: odp

Jak otevřít soubor s příponou .odp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .odp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .odp?

LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org Impress

Veškeré texty jsou bez záruky.

Sdílejte text odp s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona odp je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: jak konvertovat, jak přehrát, přípona souboru odp, co znamená odp?, .ODP, import, .odp, prohlížení, Dokumenty, spuštění souboru, v čem upravit, v čem spustit, Dokumenty, informace

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená formát odp? Jak přehrát odp soubor, resp. jak zobrazit odp soubor.

Víte, co je to Internet? Znáte pojem GSM? Vzpomněli byste si na význam slova AUX? Pamatujete si definici pojmu Variabilní symbol?

Vybrané formáty a přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou odp. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.