Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou odp (Dokumenty)

Přípona souboru odp

Otevřený formát souborů prezentace (známý z Microsoft Power Pointu) ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Document Presentation.

Význam slova, termín, co je to odp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou odp (Dokumenty)

Souborový formát: odp

Jak otevřít soubor s příponou .odp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .odp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .odp?

LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org Impress

Veškeré texty jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to odp? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona odp je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: jak přehrát, co to je odp?, Dokumenty, v čem upravit, koncovka souboru odp, wiki, prohlížení, import, v čem spustit, jak konvertovat, souborový formát, přípona souboru odp, Dokumenty, spuštění souboru, informace, jak otevřít, editace

Teď už víte Co znamená přípona souboru odp? Jak přehrát odp soubor, resp. jak zobrazit odp soubor.

Víte, co to je Glaukom? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Drama? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Alternátor Pamatujete si definici pojmu Imunoglobulin?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou odp. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.