Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ods (Dokumenty)

Přípona souboru ods

Otevřený formát tabulkového procesoru ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Document Spreadsheet. Dále příponu ods používal Microsoft Outlook express 5.

Význam slova, termín, co je to ods? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ods (Dokumenty)

Souborový formát: ods

Jak otevřít soubor s příponou .ods?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ods?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ods?

OpenOffice Calc
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony ods sdílet s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru ods je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: import, čím zobrazit, v čem upravit, v čem spustit, koncovka souboru ods, co znamená ods?, wiki, jak vytvořit ods, informace, přípona souboru ods, význam slova, prohlížení, Dokumenty, jak otevřít

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký formát souboru se označuje příponou ods? Jak přehrát ods soubor, resp. jak zobrazit ods soubor.

Víte, co je to HDMI? Znáte pojem ADSL? Vzpomněli byste si na význam slova Wordpress? Pamatujete si definici pojmu Státní dluh?

Vybrané formáty a přípony souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ods. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.