Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ods (Dokumenty)

Přípona souboru ods

Otevřený formát tabulkového procesoru ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Document Spreadsheet. Dále příponu ods používal Microsoft Outlook express 5.

Význam slova, termín, co je to ods? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ods (Dokumenty)

Souborový formát: ods

Jak otevřít soubor s příponou .ods?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ods?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ods?

OpenOffice Calc
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Sdílejte text ods s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru ods se nachází v sekci Dokumenty

Klíčová slova: informace, Dokumenty, Dokumenty, spuštění souboru, prohlížení, jak přehrát, co znamená ods?, význam slova, jak vytvořit ods, co to je ods?, editace, jak otevřít, wiki, import, jak konvertovat, souborový formát, čím zobrazit

Teď už znáte odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou ods? Jak přehrát ods soubor, resp. jak zobrazit ods soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Wrestling? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Vesmír Pamatujete si definici pojmu Cappuccino? Vzpomněli byste si na význam slova Skalár?

Výběr náhodných koncovek souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ods. Stejně tak si ověřte licenci software. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.