Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pps (Dokumenty)

Přípona souboru pps

Soubory s příponou pps obsahují prezentaci programu Microsoft PowerPoint.

Význam slova, termín, co je to pps? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pps (Dokumenty)

Souborový formát: pps

Jak otevřít soubor s příponou .pps?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pps?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pps?

Microsoft Office PowerPoint
PowerPointViewer
Impress (OpenOffice.org)
LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Veškeré texty jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem pps s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona pps je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: spuštění souboru, jak vytvořit pps, export, import, čím zobrazit, co to je pps?, koncovka souboru pps, editace, .pps, v čem spustit, formát souboru, jak přehrát, co znamená pps?, jak konvertovat, jak otevřít, wiki, význam slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli K čemu se používá přípona pps? Jak přehrát pps soubor, resp. jak zobrazit pps soubor.

Víte, co to je Selfie? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Pasivní dům? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Cartridge Pamatujete si definici pojmu Autofokus?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pps. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?