Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pps (Dokumenty)

Přípona souboru pps

Soubory s příponou pps obsahují prezentaci programu Microsoft PowerPoint.

Význam slova, termín, co je to pps? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pps (Dokumenty)

Souborový formát: pps

Jak otevřít soubor s příponou .pps?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pps?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pps?

Microsoft Office PowerPoint
PowerPointViewer
Impress (OpenOffice.org)
LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Možnost chyb vyhrazena.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu pps s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru pps se nachází v sekci Dokumenty

Klíčová slova: jak vytvořit pps, .PPS, import, co znamená pps?, Dokumenty, jak převést, v čem spustit, editace, čím zobrazit, koncovka souboru pps, Dokumenty, význam slova, jak přehrát, spuštění souboru

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku K čemu se používá přípona pps? Jak přehrát pps soubor, resp. jak zobrazit pps soubor.

Víte, co je to Geek? Znáte pojem Diktafon? Vzpomněli byste si na význam slova Číselná řada? Pamatujete si definici pojmu Kadence?

Vybrané formáty a přípony souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pps. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?