Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ppt (Dokumenty)

Přípona souboru ppt

Přípona souboru .PPT označuje prezentace z programu Microsoft PowerPoint. Od verze PowerPoint 2007 se využívá přípony .pptx.

Význam slova, termín, co je to ppt? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ppt (Dokumenty)

Souborový formát: ppt

Jak otevřít soubor s příponou .ppt?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ppt?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ppt?

Microsoft PowerPoint
bezplatný prohlížeč PowerPoint viewer
LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Uvedené informace jsou bez záruky.

Tento text (ppt) můžete sdílet s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru ppt je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: jak převést, informace, Dokumenty, .PPT, co znamená ppt?, Dokumenty, souborový formát, formát souboru, wiki, co to je ppt?, jak přehrát, v čem upravit, v čem spustit, čím zobrazit, jak konvertovat, význam slova, jak otevřít

Na stránce jste se mohli dozvědět: Které typy souborů se označují koncovkou ppt? Jak přehrát ppt soubor, resp. jak zobrazit ppt soubor.

Víte, co je to Ban? Znáte význam termínu Účtenková loterie? Víte, co to je Zaručená mzda? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Asimilace?

Výběr formátů a přípon souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ppt. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?