Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ppt (Dokumenty)

Přípona souboru ppt

Přípona souboru .PPT označuje prezentace z programu Microsoft PowerPoint. Od verze PowerPoint 2007 se využívá přípony .pptx.

Význam slova, termín, co je to ppt? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ppt (Dokumenty)

Souborový formát: ppt

Jak otevřít soubor s příponou .ppt?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ppt?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ppt?

Microsoft PowerPoint
bezplatný prohlížeč PowerPoint viewer
LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Uvedené informace jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru ppt? Pak se o ní podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru ppt je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: .ppt, co to je ppt?, jak otevřít, Dokumenty, informace, jak vytvořit ppt, co znamená ppt?, souborový formát, spuštění souboru, export, wiki, prohlížení, .PPT, přípona souboru ppt

Na stránce jste se mohli dozvědět: Co se ukrývá pod příponou ppt? Jak přehrát ppt soubor, resp. jak zobrazit ppt soubor.

Víte, co je to Linkedin? Znáte pojem OEM? Vzpomněli byste si na význam slova Memoriál? Pamatujete si definici pojmu Nespolehlivý plátce?

Vybrané formáty a přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ppt. Každý software má jiné podmínky použití. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?