Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pub (Dokumenty)

Přípona souboru pub

Přípona souboru .pub označuje je dokumenty vytvořené programem Microsoft Publisher, který je určen pro vytváření profesionálních dokumentů a marketingových materiálů. V souboru v pub formátu mohou být texty, rastrové a vektorové obrázky a další objekty.

Význam slova, termín, co je to pub? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pub (Dokumenty)

Souborový formát: pub

Jak otevřít soubor s příponou .pub?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pub?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pub?

Microsoft Publisher
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org Writer

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Líbí se vám definice přípony souboru pub? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru pub patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: .PUB, co to je pub?, Dokumenty, co znamená pub?, jak otevřít, jak převést, export, koncovka souboru pub, spuštění souboru, čím zobrazit, formát souboru, wiki, v čem spustit, jak konvertovat, Dokumenty, prohlížení, informace

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona pub? Jak přehrát pub soubor, resp. jak zobrazit pub soubor.

Znáte pojem SWIFT? Víte, co je to Polyp? Znáte význam termínu Konflikt? Víte, co to je Temperament?

Další vybrané souborové koncovky

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pub. Stejně tak si ověřte licenci software. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.