Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pub (Dokumenty)

Přípona souboru pub

Přípona souboru .pub označuje je dokumenty vytvořené programem Microsoft Publisher, který je určen pro vytváření profesionálních dokumentů a marketingových materiálů. V souboru v pub formátu mohou být texty, rastrové a vektorové obrázky a další objekty.

Význam slova, termín, co je to pub? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pub (Dokumenty)

Souborový formát: pub

Jak otevřít soubor s příponou .pub?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pub?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pub?

Microsoft Publisher
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org Writer

Možnost chyb vyhrazena.

Definici souborového formátu pub můžete sdílet s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru pub se nachází v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: spuštění souboru, jak přehrát, formát souboru, jak otevřít, jak převést, prohlížení, .pub, přípona souboru pub, .PUB, Dokumenty, co to je pub?, co znamená pub?, význam slova, jak konvertovat, v čem spustit, koncovka souboru pub, wiki

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co znamená přípona souboru pub? Jak přehrát pub soubor, resp. jak zobrazit pub soubor.

Znáte význam termínu Prekluze? Víte, co to je Hrdinství? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Decentralizace? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Ájurvéda

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pub. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.