Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou slk (Dokumenty)

Přípona souboru slk

Přípona souboru .slk je zkratkou Symbolic Link Format. Jedná se o formát symbolického propojení aktivního listu tabulkového procesoru. Soubor typu slk slouží především pro propojení aplikací Excel a Access.

Význam slova, termín, co je to slk? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou slk (Dokumenty)

Souborový formát: slk

Jak otevřít soubor s příponou .slk?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .slk?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .slk?

Microsoft Office Excel
Microsoft Office Access
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Zaujal vás formát, koncovka souboru slk? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru slk se nachází v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: prohlížení, koncovka souboru slk, jak přehrát, .slk, co znamená slk?, export, čím zobrazit, souborový formát, jak otevřít, Dokumenty, editace, import, význam slova, Dokumenty, formát souboru, co to je slk?, přípona souboru slk

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou slk? Jak přehrát slk soubor, resp. jak zobrazit slk soubor.

Znáte pojem Finanční gramotnost? Víte, co je to Autonomie? Znáte význam termínu Bazilika? Víte, co to je K+M+B?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou slk. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?