Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou slk (Dokumenty)

Přípona souboru slk

Přípona souboru .slk je zkratkou Symbolic Link Format. Jedná se o formát symbolického propojení aktivního listu tabulkového procesoru. Soubor typu slk slouží především pro propojení aplikací Excel a Access.

Význam slova, termín, co je to slk? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou slk (Dokumenty)

Souborový formát: slk

Jak otevřít soubor s příponou .slk?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .slk?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .slk?

Microsoft Office Excel
Microsoft Office Access
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Texty mohou obsahovat chyby.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem slk s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona slk je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: jak vytvořit slk, co to je slk?, v čem spustit, Dokumenty, jak otevřít, .slk, informace, jak konvertovat, Dokumenty, export, wiki, spuštění souboru, koncovka souboru slk, import, přípona souboru slk, co znamená slk?, jak převést

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co se ukrývá v souborech s koncovkou slk? Jak přehrát slk soubor, resp. jak zobrazit slk soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Quartz? Znáte pojem Próza? Víte, co je to Nomen omen? Znáte význam termínu Fabulace?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou slk. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?