Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sxc (Dokumenty)

Přípona souboru sxc

Přípona .sxc označuje dokument tabulkového procesoru. Formát vyvinula společnost Sun Microsystem a jeho plné jméno zní StarOffice Calc Spreadsheet.

Význam slova, termín, co je to sxc? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sxc (Dokumenty)

Souborový formát: sxc

Jak otevřít soubor s příponou .sxc?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .sxc?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .sxc?

Microsoft Office excel
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Apache Open Office
OpenOffice.org Calc

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Líbí se vám definice přípony souboru sxc? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru sxc je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: jak otevřít, koncovka souboru sxc, .sxc, co to je sxc?, .SXC, formát souboru, prohlížení, jak převést, informace, import, jak přehrát, jak vytvořit sxc, co znamená sxc?, editace

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký formát souboru se označuje příponou sxc? Jak přehrát sxc soubor, resp. jak zobrazit sxc soubor.

Víte, co je to Gamepad? Znáte pojem Flash player? Vzpomněli byste si na význam slova SJM? Pamatujete si definici pojmu Badoo?

Vybrané formáty a přípony souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sxc. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.