Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sxc (Dokumenty)

Přípona souboru sxc

Přípona .sxc označuje dokument tabulkového procesoru. Formát vyvinula společnost Sun Microsystem a jeho plné jméno zní StarOffice Calc Spreadsheet.

Význam slova, termín, co je to sxc? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sxc (Dokumenty)

Souborový formát: sxc

Jak otevřít soubor s příponou .sxc?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .sxc?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .sxc?

Microsoft Office excel
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Apache Open Office
OpenOffice.org Calc

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to sxc? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru sxc je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: informace, formát souboru, Dokumenty, prohlížení, wiki, editace, v čem spustit, co to je sxc?, přípona souboru sxc, import, Dokumenty, .SXC, spuštění souboru, v čem upravit, koncovka souboru sxc, .sxc, jak konvertovat

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru sxc? Jak přehrát sxc soubor, resp. jak zobrazit sxc soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Karneval Pamatujete si definici pojmu PageRank? Vzpomněli byste si na význam slova Internet? Znáte pojem Elegie?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sxc. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.