Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou uos (Dokumenty)

Přípona souboru uos

Přípona .uos je z rodiny formátů Uniform Office Format vyvinutých v Číně. UOS je zkratkou Uniform Office Spreadsheet. Jedná se o formát pro ukládání dokumentů vytvořených v tabulkovém procesoru. Je podobný (avšak nekompatiblní) jako formát ods nebo xlsx.

Význam slova, termín, co je to uos? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou uos (Dokumenty)

Souborový formát: uos

Jak otevřít soubor s příponou .uos?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .uos?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .uos?

OpenOffice.org
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
WPS Office 2009

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Definici souborového formátu uos můžete sdílet s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru uos je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: jak konvertovat, import, jak vytvořit uos, v čem spustit, spuštění souboru, v čem upravit, koncovka souboru uos, .uos, prohlížení, co znamená uos?, export, Dokumenty, přípona souboru uos, Dokumenty

Na této webové stránce jste se dozvěděli Jaký formát souboru se označuje příponou uos? Jak přehrát uos soubor, resp. jak zobrazit uos soubor.

Víte, co je to ADSL? Znáte pojem Wordpress? Vzpomněli byste si na význam slova Státní dluh? Pamatujete si definici pojmu Doména?

Vybrané formáty a přípony souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou uos. Každý software má jiné podmínky použití. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?