Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou uos (Dokumenty)

Přípona souboru uos

Přípona .uos je z rodiny formátů Uniform Office Format vyvinutých v Číně. UOS je zkratkou Uniform Office Spreadsheet. Jedná se o formát pro ukládání dokumentů vytvořených v tabulkovém procesoru. Je podobný (avšak nekompatiblní) jako formát ods nebo xlsx.

Význam slova, termín, co je to uos? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou uos (Dokumenty)

Souborový formát: uos

Jak otevřít soubor s příponou .uos?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .uos?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .uos?

OpenOffice.org
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
WPS Office 2009

Možnost chyb vyhrazena.

Zaujal vás formát, koncovka souboru uos? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru uos se nachází v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: koncovka souboru uos, wiki, význam slova, .uos, informace, Dokumenty, co to je uos?, .UOS, čím zobrazit, spuštění souboru, jak přehrát, souborový formát, export, v čem spustit, editace, jak konvertovat, přípona souboru uos

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou uos? Jak přehrát uos soubor, resp. jak zobrazit uos soubor.

Znáte význam termínu Obročí? Víte, co to je Imho? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Ikona? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Remise

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou uos. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?