Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou uot (Dokumenty)

Přípona souboru uot

Přípona .uot je z rodiny formátů Uniform Office Format vyvinutých v Číně. UOS je zkratkou Uniform Office Spreadsheet. Jedná se o formát pro ukládání dokumentů vytvořených v textovém editoru. Formát je podobný (nikoliv však kompatiblní) s formátem odt.

Význam slova, termín, co je to uot? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou uot (Dokumenty)

Souborový formát: uot

Jak otevřít soubor s příponou .uot?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .uot?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .uot?

OpenOffice.org
LibreOffice
WPS Office 2009

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem uot s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru uot se nachází v sekci Dokumenty

Klíčová slova: editace, .uot, co znamená uot?, souborový formát, přípona souboru uot, .UOT, v čem spustit, co to je uot?, prohlížení, jak otevřít, jak převést, význam slova, Dokumenty, koncovka souboru uot

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký typ souboru má příponu uot? Jak přehrát uot soubor, resp. jak zobrazit uot soubor.

Víte, co je to Konfigurace? Znáte pojem Wallpaper? Vzpomněli byste si na význam slova Schengenský prostor? Pamatujete si definici pojmu Ipod?

Vybrané formáty a přípony souborů

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou uot. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.