Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou uot (Dokumenty)

Přípona souboru uot

Přípona .uot je z rodiny formátů Uniform Office Format vyvinutých v Číně. UOS je zkratkou Uniform Office Spreadsheet. Jedná se o formát pro ukládání dokumentů vytvořených v textovém editoru. Formát je podobný (nikoliv však kompatiblní) s formátem odt.

Význam slova, termín, co je to uot? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou uot (Dokumenty)

Souborový formát: uot

Jak otevřít soubor s příponou .uot?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .uot?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .uot?

OpenOffice.org
LibreOffice
WPS Office 2009

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony uot sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru uot patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: význam slova, jak konvertovat, souborový formát, Dokumenty, formát souboru, spuštění souboru, editace, v čem upravit, čím zobrazit, jak přehrát, co znamená uot?, prohlížení, přípona souboru uot, informace, koncovka souboru uot, import, jak otevřít

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Které typy souborů se označují koncovkou uot? Jak přehrát uot soubor, resp. jak zobrazit uot soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Osteoporóza? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Operační systém Pamatujete si definici pojmu Předmět? Vzpomněli byste si na význam slova Falešná svíčková?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou uot. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.