Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou vsd (Dokumenty)

Přípona souboru vsd

Přípona .vsd označuje soubory projektu uložené programem Microsoft Visio 2010 a níže. Může obsahovat byznys diagramy, informaci o tocích dat, textové popisy a další data.

Význam slova, termín, co je to vsd? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou vsd (Dokumenty)

Souborový formát: vsd

Jak otevřít soubor s příponou .vsd?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .vsd?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .vsd?

Microsoft Visio 2010
CorelDRAW Graphics Suite
Inkscape (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
LibreOffice Draw (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Uvedené informace jsou bez záruky.

Definici souborového formátu vsd můžete sdílet se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru vsd je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: prohlížení, .VSD, co znamená vsd?, spuštění souboru, Dokumenty, co to je vsd?, koncovka souboru vsd, v čem upravit, přípona souboru vsd, editace, jak konvertovat, souborový formát, .vsd, formát souboru, jak vytvořit vsd, jak převést, export

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou vsd? Jak přehrát vsd soubor, resp. jak zobrazit vsd soubor.

Víte, co je to Virál? Znáte význam termínu Veni vidi vici? Víte, co to je Kvitance? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Mac adresa?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou vsd. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?