Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou vsdx (Dokumenty)

Přípona souboru vsdx

Přípona .vsdx označuje soubory projektu uložené programem Microsoft Visio 2013 a vyšší. Může obsahovat byznys diagramy, informaci o tocích dat, textové popisy a další data. Formát je založen na xml a je zkomprimován zip kompresí.

Význam slova, termín, co je to vsdx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou vsdx (Dokumenty)

Souborový formát: vsdx

Jak otevřít soubor s příponou .vsdx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .vsdx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .vsdx?

LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Microsoft Visio 2013

Možnost chyb vyhrazena.

Líbí se vám definice přípony souboru vsdx? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru vsdx patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: jak konvertovat, editace, co to je vsdx?, .vsdx, koncovka souboru vsdx, co znamená vsdx?, wiki, jak otevřít, jak vytvořit vsdx, přípona souboru vsdx, formát souboru, jak přehrát, v čem spustit, v čem upravit, Dokumenty, čím zobrazit, souborový formát

Právě jste zjistili Co se ukrývá pod příponou vsdx? Jak přehrát vsdx soubor, resp. jak zobrazit vsdx soubor.

Znáte význam termínu Akumulátor? Víte, co to je Koleda? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Kiwano? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Chronograf

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou vsdx. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde