Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou fnt (Fonty)

Přípona souboru fnt

fnt je soubor písma používaného v operačních systémech Windows.

Význam slova, termín, co je to fnt? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou fnt (Fonty)

Souborový formát: fnt

Jak otevřít soubor s příponou .fnt?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .fnt?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .fnt?

Ovládací panely -> Písma (prohlížeč písmen Windows)
Editace - VSoft FontEdit

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to fnt? s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru fnt je v sekci Fonty

Klíčová slova: spuštění souboru, .fnt, význam slova, co znamená fnt?, souborový formát, jak přehrát, jak převést, wiki, čím zobrazit, Fonty, jak vytvořit fnt, co to je fnt?, koncovka souboru fnt, Fonty, import, formát souboru, export

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Na co se používá souborová přípona fnt? Jak přehrát fnt soubor, resp. jak zobrazit fnt soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Klikva Pamatujete si definici pojmu Dual core? Vzpomněli byste si na význam slova Jitřenka? Znáte pojem Anémie?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou fnt. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.