Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cb7 (Grafika)

Přípona souboru cb7

Soubor s příponou .cb7 označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CB7 se jedná o kompresi 7-zip.

Význam slova, termín, co je to cb7? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cb7 (Grafika)

Souborový formát: cb7

Jak otevřít soubor s příponou .cb7?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .cb7?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .cb7?

CDisplay
7-zip
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Calibre
Comic Seer
Comic Utility Belt

Možnost chyb vyhrazena.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to cb7? s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru cb7 se nachází v kategorii Grafika

Klíčová slova: co to je cb7?, .cb7, čím zobrazit, prohlížení, význam slova, koncovka souboru cb7, informace, formát souboru, export, jak převést, .CB7, jak přehrát, wiki, v čem upravit

Na této webové stránce jste se dozvěděli K čemu se používá přípona cb7? Jak přehrát cb7 soubor, resp. jak zobrazit cb7 soubor.

Víte, co je to WiDi? Znáte pojem Microsoft Access? Vzpomněli byste si na význam slova Airbnb? Pamatujete si definici pojmu IP adresa?

Vybrané formáty a přípony souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cb7. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.