Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cb7 (Grafika)

Přípona souboru cb7

Soubor s příponou .cb7 označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CB7 se jedná o kompresi 7-zip.

Význam slova, termín, co je to cb7? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cb7 (Grafika)

Souborový formát: cb7

Jak otevřít soubor s příponou .cb7?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .cb7?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .cb7?

CDisplay
7-zip
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Calibre
Comic Seer
Comic Utility Belt

Veškeré texty jsou bez záruky.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony cb7 sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona cb7 je v kategorii Grafika

Klíčová slova: jak přehrát, v čem spustit, Grafika, .cb7, editace, čím zobrazit, .CB7, souborový formát, export, v čem upravit, import, co znamená cb7?, informace, význam slova, wiki, koncovka souboru cb7, jak vytvořit cb7

Nyní již víte Jaký typ souboru má příponu cb7? Jak přehrát cb7 soubor, resp. jak zobrazit cb7 soubor.

Víte, co to je Migrace? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Silverlight? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo CHKO Pamatujete si definici pojmu Kvásek?

Často hledané souborové formáty

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cb7. Každý software má jiné podmínky použití. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.