Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cb7 (Grafika)

Přípona souboru cb7

Soubor s příponou .cb7 označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CB7 se jedná o kompresi 7-zip.

Význam slova, termín, co je to cb7? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cb7 (Grafika)

Souborový formát: cb7

Jak otevřít soubor s příponou .cb7?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .cb7?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .cb7?

CDisplay
7-zip
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Calibre
Comic Seer
Comic Utility Belt

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem cb7 s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru cb7 se nachází v sekci Grafika

Klíčová slova: prohlížení, informace, co znamená cb7?, čím zobrazit, význam slova, export, wiki, koncovka souboru cb7, formát souboru, Grafika, v čem upravit, jak otevřít, co to je cb7?, jak vytvořit cb7, import, jak přehrát, přípona souboru cb7

Teď už znáte odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou cb7? Jak přehrát cb7 soubor, resp. jak zobrazit cb7 soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Poezie? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Kaki Pamatujete si definici pojmu Dysortografie? Vzpomněli byste si na význam slova Linux?

Výběr náhodných koncovek souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cb7. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.