Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cba (Grafika)

Přípona souboru cba

Soubor s příponou .cba označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBA se jedná o kompresi ACE.

Význam slova, termín, co je to cba? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cba (Grafika)

Souborový formát: cba

Jak otevřít soubor s příponou .cba?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .cba?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .cba?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt
WinAce

Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte text cba s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru cba se nachází v sekci Grafika

Klíčová slova: čím zobrazit, wiki, .CBA, formát souboru, export, v čem spustit, editace, v čem upravit, co to je cba?, jak převést, jak přehrát, souborový formát, import, přípona souboru cba, význam slova, jak konvertovat, jak vytvořit cba

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou cba? Jak přehrát cba soubor, resp. jak zobrazit cba soubor.

Znáte význam termínu PF? Víte, co to je Odvěsna? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Judaismus? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Ischias

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cba. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.