Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cbr (Grafika)

Přípona souboru cbr

Soubor s příponou .cbr označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBR se jedná o kompresi RAR.

Význam slova, termín, co je to cbr? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cbr (Grafika)

Souborový formát: cbr

Jak otevřít soubor s příponou .cbr?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .cbr?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .cbr?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt
RAR
WinRAR

Veškeré texty jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to cbr? s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona cbr je v sekci Grafika

Klíčová slova: .CBR, import, souborový formát, wiki, editace, informace, koncovka souboru cbr, prohlížení, jak přehrát, jak konvertovat, jak otevřít, export, co to je cbr?, v čem spustit, v čem upravit, .cbr, jak převést

Teď už víte Jaký formát souboru se označuje příponou cbr? Jak přehrát cbr soubor, resp. jak zobrazit cbr soubor.

Víte, co to je Achillova pata? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Šarm? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Datová schránka Pamatujete si definici pojmu Amonium?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cbr. Stejně tak si ověřte licenci software. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?