Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cbr (Grafika)

Přípona souboru cbr

Soubor s příponou .cbr označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBR se jedná o kompresi RAR.

Význam slova, termín, co je to cbr? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cbr (Grafika)

Souborový formát: cbr

Jak otevřít soubor s příponou .cbr?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .cbr?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .cbr?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt
RAR
WinRAR

Texty mohou obsahovat chyby.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony cbr sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona cbr je v kategorii Grafika

Klíčová slova: co to je cbr?, export, .CBR, co znamená cbr?, editace, wiki, souborový formát, .cbr, informace, formát souboru, Grafika, jak konvertovat, přípona souboru cbr, jak otevřít

Na stránce jste se mohli dozvědět: Které typy souborů se označují koncovkou cbr? Jak přehrát cbr soubor, resp. jak zobrazit cbr soubor.

Víte, co je to Nick? Znáte pojem Google disk? Vzpomněli byste si na význam slova Příroda? Pamatujete si definici pojmu Galangal?

Vybrané formáty a přípony souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cbr. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?