Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cbr (Grafika)

Přípona souboru cbr

Soubor s příponou .cbr označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBR se jedná o kompresi RAR.

Význam slova, termín, co je to cbr? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cbr (Grafika)

Souborový formát: cbr

Jak otevřít soubor s příponou .cbr?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .cbr?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .cbr?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt
RAR
WinRAR

Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte text cbr s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru cbr se nachází v sekci Grafika

Klíčová slova: jak přehrát, jak otevřít, co znamená cbr?, jak konvertovat, co to je cbr?, v čem upravit, Grafika, jak vytvořit cbr, koncovka souboru cbr, jak převést, informace, spuštění souboru, čím zobrazit, export

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku K čemu se používá přípona cbr? Jak přehrát cbr soubor, resp. jak zobrazit cbr soubor.

Víte, co je to Nick? Znáte pojem Google disk? Vzpomněli byste si na význam slova Příroda? Pamatujete si definici pojmu Galangal?

Vybrané formáty a přípony souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cbr. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?