Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cbr (Grafika)

Přípona souboru cbr

Soubor s příponou .cbr označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBR se jedná o kompresi RAR.

Význam slova, termín, co je to cbr? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cbr (Grafika)

Souborový formát: cbr

Jak otevřít soubor s příponou .cbr?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .cbr?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .cbr?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt
RAR
WinRAR

Možnost chyb vyhrazena.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu cbr s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru cbr se nachází v sekci Grafika

Klíčová slova: v čem upravit, jak otevřít, informace, koncovka souboru cbr, import, jak vytvořit cbr, v čem spustit, význam slova, souborový formát, wiki, čím zobrazit, jak konvertovat, přípona souboru cbr, co to je cbr?, Grafika, formát souboru, co znamená cbr?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou cbr? Jak přehrát cbr soubor, resp. jak zobrazit cbr soubor.

Znáte význam termínu Rádius? Víte, co to je Osnova? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Draft? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Mac adresa

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cbr. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?