Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cbt (Grafika)

Přípona souboru cbt

Soubor s příponou .cbt označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBT se jedná o kompresi TAR.

Význam slova, termín, co je to cbt? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cbt (Grafika)

Souborový formát: cbt

Jak otevřít soubor s příponou .cbt?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .cbt?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .cbt?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt

Uvedené informace jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to cbt? s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru cbt je v sekci Grafika

Klíčová slova: význam slova, přípona souboru cbt, formát souboru, export, co znamená cbt?, jak přehrát, .cbt, Grafika, wiki, import, jak převést, .CBT, souborový formát, prohlížení, co to je cbt?, v čem upravit, informace

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký formát souboru se označuje příponou cbt? Jak přehrát cbt soubor, resp. jak zobrazit cbt soubor.

Víte, co je to Překlenovací úvěr? Znáte význam termínu Schizofrenie? Víte, co to je Loftový byt? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Antivirus?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cbt. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.