Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mpo (Grafika)

Přípona souboru mpo

Zkratka .mpo označuje stereoskopické (3D) zobrazení fotografií vytvořené digitálními fotoaparáty. Tento formát podporuje například Fujifilm FinePix Real 3D W1 camera, Panasonic Lumix DMC-TZ20, DMC-TZ30, DMC-TS4, Sony DSC-HX7V, HTC Evo 3D, apod.

Význam slova, termín, co je to mpo? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mpo (Grafika)

Souborový formát: mpo

Jak otevřít soubor s příponou .mpo?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mpo?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mpo?

NVIDIA 3D Vision Photo Viewer
MPO2Stereo
MPO Explorer
Microsoft Windows Photos
StereoPhoto Maker
Stereomerger
STOIK Imaging Imagic
Adobe Photoshop CS6

Texty mohou obsahovat chyby.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem mpo s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona mpo je v kategorii Grafika

Klíčová slova: význam slova, čím zobrazit, v čem spustit, jak otevřít, Grafika, jak přehrát, .MPO, informace, co znamená mpo?, jak vytvořit mpo, jak konvertovat, formát souboru, wiki, koncovka souboru mpo

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Které typy souborů se označují koncovkou mpo? Jak přehrát mpo soubor, resp. jak zobrazit mpo soubor.

Víte, co je to Editace? Znáte pojem Dashboard? Vzpomněli byste si na význam slova Rhodium? Pamatujete si definici pojmu Identifikovaná osoba?

Vybrané formáty a přípony souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mpo. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.