Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mpo (Grafika)

Přípona souboru mpo

Zkratka .mpo označuje stereoskopické (3D) zobrazení fotografií vytvořené digitálními fotoaparáty. Tento formát podporuje například Fujifilm FinePix Real 3D W1 camera, Panasonic Lumix DMC-TZ20, DMC-TZ30, DMC-TS4, Sony DSC-HX7V, HTC Evo 3D, apod.

Význam slova, termín, co je to mpo? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mpo (Grafika)

Souborový formát: mpo

Jak otevřít soubor s příponou .mpo?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mpo?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mpo?

NVIDIA 3D Vision Photo Viewer
MPO2Stereo
MPO Explorer
Microsoft Windows Photos
StereoPhoto Maker
Stereomerger
STOIK Imaging Imagic
Adobe Photoshop CS6

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Tento text (mpo) můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru mpo je v kategorii Grafika

Klíčová slova: wiki, v čem upravit, editace, jak vytvořit mpo, co to je mpo?, .MPO, souborový formát, jak převést, spuštění souboru, import, Grafika, formát souboru, jak konvertovat, .mpo, přípona souboru mpo, jak otevřít, čím zobrazit

Na stránce jste se mohli dozvědět: Co se ukrývá pod příponou mpo? Jak přehrát mpo soubor, resp. jak zobrazit mpo soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Event Pamatujete si definici pojmu Tempeh? Vzpomněli byste si na význam slova Sladěnka? Znáte pojem Penetrace?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mpo. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.