Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou srf (Grafika)

Přípona souboru srf

Pod příponou .srf se skrývá několik formátů. Nejčastěji se jedná o Sony Raw Image file. Jedná se o nekomprimovanou fotografii pořízenou fotoaparáty Sony. Poskytuje nejvyšší kvalitu záznamu, ale zároveň je nejobjemnější.

Význam slova, termín, co je to srf? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou srf (Grafika)

Souborový formát: srf

Jak otevřít soubor s příponou .srf?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .srf?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .srf?

Adobe Photoshop
ACD Systems Canvas

Texty mohou obsahovat chyby.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to srf? s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona srf je v sekci Grafika

Klíčová slova: informace, formát souboru, jak konvertovat, Grafika, wiki, Grafika, koncovka souboru srf, import, souborový formát, prohlížení, v čem upravit, co znamená srf?, co to je srf?, editace

Na této webové stránce jste se dozvěděli Které typy souborů se označují koncovkou srf? Jak přehrát srf soubor, resp. jak zobrazit srf soubor.

Víte, co je to Silverlight? Znáte pojem Lučavka královská? Vzpomněli byste si na význam slova Žardiniéra? Pamatujete si definici pojmu Chat?

Vybrané formáty a přípony souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou srf. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?