Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou srf (Grafika)

Přípona souboru srf

Pod příponou .srf se skrývá několik formátů. Nejčastěji se jedná o Sony Raw Image file. Jedná se o nekomprimovanou fotografii pořízenou fotoaparáty Sony. Poskytuje nejvyšší kvalitu záznamu, ale zároveň je nejobjemnější.

Význam slova, termín, co je to srf? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou srf (Grafika)

Souborový formát: srf

Jak otevřít soubor s příponou .srf?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .srf?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .srf?

Adobe Photoshop
ACD Systems Canvas

Možnost chyb vyhrazena.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony srf sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru srf patří do sekce Grafika

Klíčová slova: jak vytvořit srf, význam slova, prohlížení, import, spuštění souboru, jak konvertovat, export, přípona souboru srf, Grafika, jak otevřít, Grafika, formát souboru, editace, wiki, jak přehrát, v čem upravit, čím zobrazit

Právě jste zjistili Které typy souborů se označují koncovkou srf? Jak přehrát srf soubor, resp. jak zobrazit srf soubor.

Znáte význam termínu Hypomanie? Víte, co to je Oškrt? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Kolonoskopie? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Myxom

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou srf. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?