Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou eml (Internet a web)

Přípona souboru eml

Přípona eml označuje uloženou emailovou zprávu včetně příloh vytvořenou většinou v programu Microsoft Outlook nebo Microsoft Outlook express. Dekódovat se dá i v programu Total Commander pomocí volby: Soubor -> Dekódovat soubor.

Význam slova, termín, co je to eml? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou eml (Internet a web)

Souborový formát: eml

Jak otevřít soubor s příponou .eml?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .eml?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .eml?

Microsoft Outlook
Microsoft Outlook Express
Total Commander

Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem eml s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru eml se nachází v sekci Internet a web

Klíčová slova: formát souboru, v čem spustit, .EML, informace, spuštění souboru, v čem upravit, Internet a web, jak převést, jak vytvořit eml, přípona souboru eml, co znamená eml?, jak přehrát, jak otevřít, význam slova, Internet a web, prohlížení, souborový formát

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou eml? Jak přehrát eml soubor, resp. jak zobrazit eml soubor.

Znáte význam termínu Rendez-vous? Víte, co to je Mrtvice? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Emo? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Debetní karta

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou eml. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.