Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou msg (Internet a web)

Přípona souboru msg

Soubor s přílohou .msg pravděpodobně obsahuje emailovou zprávu vytvořenou v programu Microsoft Outlook.

Význam slova, termín, co je to msg? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou msg (Internet a web)

Souborový formát: msg

Jak otevřít soubor s příponou .msg?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .msg?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .msg?

Microsoft Outlook

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru msg? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru msg je v sekci Internet a web

Klíčová slova: .MSG, jak otevřít, přípona souboru msg, jak přehrát, koncovka souboru msg, co to je msg?, informace, jak konvertovat, význam slova, čím zobrazit, v čem spustit, jak převést, import, Internet a web

Na této webové stránce jste se dozvěděli Jaký formát souboru se označuje příponou msg? Jak přehrát msg soubor, resp. jak zobrazit msg soubor.

Víte, co je to Omegle? Znáte pojem Establishment? Vzpomněli byste si na význam slova Kaligram? Pamatujete si definici pojmu Google?

Vybrané formáty a přípony souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou msg. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?