Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou msg (Internet a web)

Přípona souboru msg

Soubor s přílohou .msg pravděpodobně obsahuje emailovou zprávu vytvořenou v programu Microsoft Outlook.

Význam slova, termín, co je to msg? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou msg (Internet a web)

Souborový formát: msg

Jak otevřít soubor s příponou .msg?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .msg?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .msg?

Microsoft Outlook

Možnost chyb vyhrazena.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu msg s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru msg se nachází v sekci Internet a web

Klíčová slova: .msg, prohlížení, import, co to je msg?, v čem upravit, souborový formát, jak otevřít, přípona souboru msg, význam slova, wiki, Internet a web, čím zobrazit, .MSG, Internet a web

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku K čemu se používá přípona msg? Jak přehrát msg soubor, resp. jak zobrazit msg soubor.

Víte, co je to Omegle? Znáte pojem Establishment? Vzpomněli byste si na význam slova Kaligram? Pamatujete si definici pojmu Google?

Vybrané formáty a přípony souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou msg. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?