Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou part (Internet a web)

Přípona souboru part

Soubory s příponou .part obvykle obsahují částečně stažený soubor z internetu. Nejčastěji se s těmito příponami setkáte u webových prohlížečů jako je Mozilla Firefox. Po zahájení stahování se na disku vytvoří soubor s příponou PART. Poté co je soubor z internetu kompletně stažen, je soubor automaticky přejmenován a přípona part je odstraněna. Pokud jste přerušili stahování souboru a na disku vám zůstal soubor s příponou part, tak ten není kompletní (neobsahuje například celé video). Některé programy umožňují navázat na tyto stažené soubory a pokračovat ve stahování dat.

Význam slova, termín, co je to part? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou part (Internet a web)

Souborový formát: part

Jak otevřít soubor s příponou .part?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .part?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .part?

Programy využívající part soubory
Mozilla Firefox
FlashGet
JDownloader
Skype
Free Download Manager

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem part se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru part je v kategorii Internet a web

Klíčová slova: wiki, jak otevřít, Internet a web, koncovka souboru part, význam slova, Internet a web, souborový formát, export, .PART, v čem spustit, jak vytvořit part, co znamená part?, jak převést, spuštění souboru, jak přehrát, co to je part?, formát souboru

Právě nyní již víte Co se ukrývá v souborech s koncovkou part? Jak přehrát part soubor, resp. jak zobrazit part soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Hypertenze Pamatujete si definici pojmu Povinné ručení? Vzpomněli byste si na význam slova Zákon? Znáte pojem Pacht?

Často hledané přípony a souborové formáty

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou part. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.