Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou part (Internet a web)

Přípona souboru part

Soubory s příponou .part obvykle obsahují částečně stažený soubor z internetu. Nejčastěji se s těmito příponami setkáte u webových prohlížečů jako je Mozilla Firefox. Po zahájení stahování se na disku vytvoří soubor s příponou PART. Poté co je soubor z internetu kompletně stažen, je soubor automaticky přejmenován a přípona part je odstraněna. Pokud jste přerušili stahování souboru a na disku vám zůstal soubor s příponou part, tak ten není kompletní (neobsahuje například celé video). Některé programy umožňují navázat na tyto stažené soubory a pokračovat ve stahování dat.

Význam slova, termín, co je to part? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou part (Internet a web)

Souborový formát: part

Jak otevřít soubor s příponou .part?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .part?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .part?

Programy využívající part soubory
Mozilla Firefox
FlashGet
JDownloader
Skype
Free Download Manager

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu part s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru part se nachází v sekci Internet a web

Klíčová slova: Internet a web, koncovka souboru part, jak převést, jak otevřít, .part, souborový formát, jak vytvořit part, spuštění souboru, editace, .PART, význam slova, co znamená part?, v čem upravit, formát souboru

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru part? Jak přehrát part soubor, resp. jak zobrazit part soubor.

Víte, co je to Komprese? Znáte pojem LPG? Vzpomněli byste si na význam slova Factoring? Pamatujete si definici pojmu Web?

Vybrané formáty a přípony souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou part. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.