Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou part (Internet a web)

Přípona souboru part

Soubory s příponou .part obvykle obsahují částečně stažený soubor z internetu. Nejčastěji se s těmito příponami setkáte u webových prohlížečů jako je Mozilla Firefox. Po zahájení stahování se na disku vytvoří soubor s příponou PART. Poté co je soubor z internetu kompletně stažen, je soubor automaticky přejmenován a přípona part je odstraněna. Pokud jste přerušili stahování souboru a na disku vám zůstal soubor s příponou part, tak ten není kompletní (neobsahuje například celé video). Některé programy umožňují navázat na tyto stažené soubory a pokračovat ve stahování dat.

Význam slova, termín, co je to part? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou part (Internet a web)

Souborový formát: part

Jak otevřít soubor s příponou .part?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .part?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .part?

Programy využívající part soubory
Mozilla Firefox
FlashGet
JDownloader
Skype
Free Download Manager

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru part? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru part se nachází v kategorii Internet a web

Klíčová slova: prohlížení, editace, import, význam slova, .PART, jak vytvořit part, spuštění souboru, co znamená part?, souborový formát, jak přehrát, v čem spustit, v čem upravit, formát souboru, čím zobrazit, informace, co to je part?, wiki

Tyto stránky vám umožnili zjistit Jaký formát souboru se označuje příponou part? Jak přehrát part soubor, resp. jak zobrazit part soubor.

Pamatujete si definici pojmu Identita? Vzpomněli byste si na význam slova Hláska? Znáte pojem Dělená strava? Víte, co je to QR kód?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou part. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.