Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou php3 (Internet a web)

Přípona souboru php3

PHP3 je zkratou Hypertext Preprocessor (dříve Personal Home Page) verze 3. Jedná se dynamickou webovou stránku jejíž výstupem je html stránka. Rozšířenější je přípona php.

Význam slova, termín, co je to php3? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou php3 (Internet a web)

Souborový formát: php3

Jak otevřít soubor s příponou .php3?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .php3?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .php3?

Zobrazení:
Webové prohlížeče:
Microsoft Internet Explorer
Google Chrome
Chromium
Firefox
Safari

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Spuštění:
Web server s rozšířením PHP.
Například Apache web server, Xitami web server

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Zaujal vás formát, koncovka souboru php3? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru php3 se nachází v kategorii Internet a web

Klíčová slova: co znamená php3?, editace, jak převést, export, koncovka souboru php3, jak otevřít, spuštění souboru, význam slova, Internet a web, informace, jak přehrát, co to je php3?, jak vytvořit php3, jak konvertovat, import, v čem spustit, .php3

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou php3? Jak přehrát php3 soubor, resp. jak zobrazit php3 soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Čistopis? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Pancetta Pamatujete si definici pojmu Římsa? Vzpomněli byste si na význam slova Arabská guma?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou php3. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?