Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou torrent (Internet a web)

Přípona souboru torrent

Přípona .TORRENT označuje soubor používaný programem pro peer-to-peer (p2) sdílení souborů. V souboru jsou informace potřebné pro stahování souboru (často z více umístění najednou). Soubor s příponou .torrent neobsahuje vlastní obsah (například film, hru), pouze metadata (např. název, velikost, struktura složek) potřebná ke stažení vlastního souboru.

Význam slova, termín, co je to torrent? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou torrent (Internet a web)

Souborový formát: torrent

Jak otevřít soubor s příponou .torrent?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .torrent?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .torrent?

uTorrent
BitTorrent
FlashGet
Opera (multiplatformní)

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to torrent? s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru torrent se nachází v kategorii Internet a web

Klíčová slova: jak přehrát, import, jak otevřít, koncovka souboru torrent, .TORRENT, spuštění souboru, prohlížení, informace, wiki, formát souboru, souborový formát, co znamená torrent?, export, Internet a web, editace, jak převést, přípona souboru torrent

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou torrent? Jak přehrát torrent soubor, resp. jak zobrazit torrent soubor.

Znáte pojem Celiakie? Víte, co je to Řípa? Znáte význam termínu Kalcifikace? Víte, co to je Myrha?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou torrent. Každý software má jiné podmínky použití. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.