Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou torrent (Internet a web)

Přípona souboru torrent

Přípona .TORRENT označuje soubor používaný programem pro peer-to-peer (p2) sdílení souborů. V souboru jsou informace potřebné pro stahování souboru (často z více umístění najednou). Soubor s příponou .torrent neobsahuje vlastní obsah (například film, hru), pouze metadata (např. název, velikost, struktura složek) potřebná ke stažení vlastního souboru.

Význam slova, termín, co je to torrent? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou torrent (Internet a web)

Souborový formát: torrent

Jak otevřít soubor s příponou .torrent?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .torrent?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .torrent?

uTorrent
BitTorrent
FlashGet
Opera (multiplatformní)

Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem torrent s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru torrent se nachází v sekci Internet a web

Klíčová slova: přípona souboru torrent, Internet a web, import, čím zobrazit, co znamená torrent?, koncovka souboru torrent, wiki, .TORRENT, Internet a web, v čem spustit, význam slova, export, informace, editace, v čem upravit, jak přehrát, co to je torrent?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát torrent? Jak přehrát torrent soubor, resp. jak zobrazit torrent soubor.

Znáte význam termínu Valorizace? Víte, co to je Velur? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Věcné břemeno? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Kvásek

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou torrent. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.