Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ace (Komprimace dat)

Přípona souboru ace

Kompresní formát vynalezený Marcelem Lemkem. Největší popularity dosáhl kolem roku 2000.

Význam slova, termín, co je to ace? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ace (Komprimace dat)

Souborový formát: ace

Jak otevřít soubor s příponou .ace?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ace?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ace?

WinAce

Texty mohou obsahovat chyby.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to ace? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona ace je v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: informace, .ACE, wiki, v čem spustit, čím zobrazit, význam slova, jak převést, prohlížení, koncovka souboru ace, v čem upravit, .ace, souborový formát, co znamená ace?, editace

Na této webové stránce jste se dozvěděli Které typy souborů se označují koncovkou ace? Jak přehrát ace soubor, resp. jak zobrazit ace soubor.

Víte, co je to Firewall? Znáte pojem Gamepad? Vzpomněli byste si na význam slova Flash player? Pamatujete si definici pojmu SJM?

Vybrané formáty a přípony souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ace. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?