Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou arj (Komprimace dat)

Přípona souboru arj

Starší komprimační program ARJ vytvořil Robert K. Jung. Zkratka je složená z prvních písmen Archived by Robert Jung.

Význam slova, termín, co je to arj? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou arj (Komprimace dat)

Souborový formát: arj

Jak otevřít soubor s příponou .arj?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .arj?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .arj?

7-Zip
ARJ32
ExtractNow

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Zaujal vás formát, koncovka souboru arj? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru arj se nachází v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: import, co znamená arj?, jak přehrát, wiki, jak otevřít, export, v čem upravit, .arj, editace, koncovka souboru arj, Komprimace dat, prohlížení, v čem spustit, Komprimace dat, souborový formát, co to je arj?, spuštění souboru

Nyní už nejspíš víte Co se skrývá v souborech s příponou arj? Jak přehrát arj soubor, resp. jak zobrazit arj soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Zumba? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Slopestyle Pamatujete si definici pojmu Lasagne? Vzpomněli byste si na význam slova Licence?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou arj. Každý software má jiné podmínky použití. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?