Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou arj (Komprimace dat)

Přípona souboru arj

Starší komprimační program ARJ vytvořil Robert K. Jung. Zkratka je složená z prvních písmen Archived by Robert Jung.

Význam slova, termín, co je to arj? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou arj (Komprimace dat)

Souborový formát: arj

Jak otevřít soubor s příponou .arj?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .arj?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .arj?

7-Zip
ARJ32
ExtractNow

Texty mohou obsahovat chyby.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu arj s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona arj je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: export, v čem spustit, wiki, .ARJ, jak vytvořit arj, v čem upravit, jak otevřít, jak konvertovat, přípona souboru arj, Komprimace dat, informace, co znamená arj?, import, prohlížení

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Které typy souborů se označují koncovkou arj? Jak přehrát arj soubor, resp. jak zobrazit arj soubor.

Víte, co je to Bios? Znáte pojem Geek? Vzpomněli byste si na význam slova Diktafon? Pamatujete si definici pojmu Číselná řada?

Vybrané formáty a přípony souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou arj. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?