Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou arj (Komprimace dat)

Přípona souboru arj

Starší komprimační program ARJ vytvořil Robert K. Jung. Zkratka je složená z prvních písmen Archived by Robert Jung.

Význam slova, termín, co je to arj? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou arj (Komprimace dat)

Souborový formát: arj

Jak otevřít soubor s příponou .arj?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .arj?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .arj?

7-Zip
ARJ32
ExtractNow

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Líbí se vám definice přípony souboru arj? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru arj je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: význam slova, export, formát souboru, souborový formát, přípona souboru arj, .ARJ, jak převést, wiki, informace, editace, jak přehrát, v čem spustit, prohlížení, jak otevřít, v čem upravit, spuštění souboru, Komprimace dat

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký typ souboru má příponu arj? Jak přehrát arj soubor, resp. jak zobrazit arj soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Hypotéza Pamatujete si definici pojmu Ablace? Vzpomněli byste si na význam slova Difúze? Znáte pojem Adware?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou arj. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?