Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou axx (Komprimace dat)

Přípona souboru axx

Přípona .axx obsahuje zakódovaný soubor v open source systému AxCrypt určeným pro operační systém Microsoft Windows.

Význam slova, termín, co je to axx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou axx (Komprimace dat)

Souborový formát: axx

Jak otevřít soubor s příponou .axx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .axx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .axx?

Axantum AxCrypt

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Definici souborového formátu axx můžete sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru axx se nachází v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: v čem spustit, co znamená axx?, jak otevřít, import, jak převést, spuštění souboru, formát souboru, .AXX, co to je axx?, jak konvertovat, .axx, čím zobrazit, význam slova, wiki, Komprimace dat, jak vytvořit axx, informace

Tyto stránky vám umožnili zjistit Na co se používá souborová přípona axx? Jak přehrát axx soubor, resp. jak zobrazit axx soubor.

Pamatujete si definici pojmu Kóma? Vzpomněli byste si na význam slova Spořič obrazovky? Znáte pojem Abázie? Víte, co je to SWOT?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou axx. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.