Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou jar (Komprimace dat)

Přípona souboru jar

Kompresovaný, spustitelný soubor. Soubor programovacího jazyka Java. Lze otevřít po přejmenování na .zip.

Význam slova, termín, co je to jar? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou jar (Komprimace dat)

Souborový formát: jar

Jak otevřít soubor s příponou .jar?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .jar?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .jar?

WinZip
Total Commander
Spustit lze pomocí java.exe (Java jre/jdk)

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to jar? s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru jar je v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: editace, čím zobrazit, jak konvertovat, .jar, informace, v čem upravit, jak přehrát, prohlížení, Komprimace dat, Komprimace dat, jak převést, v čem spustit, spuštění souboru, .JAR, koncovka souboru jar, jak vytvořit jar, import

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou jar? Jak přehrát jar soubor, resp. jak zobrazit jar soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Adenovirus Pamatujete si definici pojmu Čubrica? Vzpomněli byste si na význam slova Pučtok? Znáte pojem Pranýř?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou jar. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.