Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Přípona souboru lha

LHA je freeware utilita pro kompresi souborů vytvořené v roce 1988 Japoncem Haruyasu Yoshizaki. V současné době není formát příliš využíván.

Význam slova, termín, co je to lha? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Souborový formát: lha

Jak otevřít soubor s příponou .lha?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .lha?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .lha?

Lha
WinZip Pro

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Definici souborového formátu lha můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru lha se nachází v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: .LHA, v čem upravit, Komprimace dat, .lha, jak vytvořit lha, prohlížení, čím zobrazit, co znamená lha?, wiki, Komprimace dat, jak přehrát, jak otevřít, co to je lha?, koncovka souboru lha, přípona souboru lha, souborový formát, formát souboru

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co se skrývá v souborech s příponou lha? Jak přehrát lha soubor, resp. jak zobrazit lha soubor.

Pamatujete si definici pojmu Kyčelník? Vzpomněli byste si na význam slova Cloud? Znáte pojem Lasagne? Víte, co je to Čubrica?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou lha. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.