Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Přípona souboru lha

LHA je freeware utilita pro kompresi souborů vytvořené v roce 1988 Japoncem Haruyasu Yoshizaki. V současné době není formát příliš využíván.

Význam slova, termín, co je to lha? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Souborový formát: lha

Jak otevřít soubor s příponou .lha?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .lha?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .lha?

Lha
WinZip Pro

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Sdílejte text lha s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru lha je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: wiki, jak vytvořit lha, informace, jak otevřít, jak konvertovat, souborový formát, prohlížení, import, spuštění souboru, Komprimace dat, jak převést, export, v čem upravit, Komprimace dat, .lha, koncovka souboru lha, editace

Právě nyní již víte Co znamená formát souboru s koncovkou lha? Jak přehrát lha soubor, resp. jak zobrazit lha soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Dyslexie Pamatujete si definici pojmu DPP? Vzpomněli byste si na význam slova Purpura? Znáte pojem Úrok?

Často hledané přípony a souborové formáty

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou lha. Každý software má jiné podmínky použití. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.