Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Přípona souboru lha

LHA je freeware utilita pro kompresi souborů vytvořené v roce 1988 Japoncem Haruyasu Yoshizaki. V současné době není formát příliš využíván.

Význam slova, termín, co je to lha? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Souborový formát: lha

Jak otevřít soubor s příponou .lha?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .lha?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .lha?

Lha
WinZip Pro

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu lha s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru lha se nachází v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: jak převést, přípona souboru lha, co znamená lha?, Komprimace dat, souborový formát, spuštění souboru, .lha, jak vytvořit lha, import, wiki, informace, editace, koncovka souboru lha, .LHA

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký typ souboru má příponu lha? Jak přehrát lha soubor, resp. jak zobrazit lha soubor.

Víte, co je to Hardware? Znáte pojem VGA? Vzpomněli byste si na význam slova Flipové pouzdro? Pamatujete si definici pojmu Skyr?

Vybrané formáty a přípony souborů

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou lha. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.