Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou r02 (Komprimace dat)

Přípona souboru r02

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r02 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 4. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r01 a případný následující .r03. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r02? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou r02 (Komprimace dat)

Souborový formát: r02

Jak otevřít soubor s příponou .r02?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .r02?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .r02?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Líbí se vám definice přípony souboru r02? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru r02 patří do sekce Komprimace dat

Klíčová slova: Komprimace dat, editace, význam slova, jak vytvořit r02, v čem spustit, jak přehrát, čím zobrazit, co znamená r02?, jak konvertovat, Komprimace dat, souborový formát, .R02, informace, formát souboru, co to je r02?, koncovka souboru r02, jak převést

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Které typy souborů se označují koncovkou r02? Jak přehrát r02 soubor, resp. jak zobrazit r02 soubor.

Znáte pojem Hematologie? Víte, co je to Kepr? Znáte význam termínu Ironie? Víte, co to je Národ?

Další vybrané souborové koncovky

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r02. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.