Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou r03 (Komprimace dat)

Přípona souboru r03

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r03 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 5. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r02 a případný následující .r04. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r03? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou r03 (Komprimace dat)

Souborový formát: r03

Jak otevřít soubor s příponou .r03?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .r03?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .r03?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to r03? se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru r03 se nachází v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: význam slova, čím zobrazit, jak přehrát, informace, editace, koncovka souboru r03, souborový formát, wiki, import, formát souboru, spuštění souboru, .r03, jak vytvořit r03, Komprimace dat, co znamená r03?, v čem spustit, .R03

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou r03? Jak přehrát r03 soubor, resp. jak zobrazit r03 soubor.

Znáte pojem Vláknina? Víte, co je to Wap? Znáte význam termínu Chipset? Víte, co to je Chemtrails?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r03. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.