Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou z09 (Komprimace dat)

Přípona souboru z09

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z09 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 10. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z09 a případný následující z10. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z09? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou z09 (Komprimace dat)

Souborový formát: z09

Jak otevřít soubor s příponou .z09?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .z09?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .z09?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Možnost chyb vyhrazena.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to z09? s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru z09 se nachází v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: spuštění souboru, co to je z09?, wiki, souborový formát, Komprimace dat, koncovka souboru z09, informace, jak otevřít, v čem spustit, editace, formát souboru, jak vytvořit z09, v čem upravit, význam slova, jak konvertovat, .Z09, jak převést

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co znamená přípona souboru z09? Jak přehrát z09 soubor, resp. jak zobrazit z09 soubor.

Znáte význam termínu Lyrika? Víte, co to je Adopce? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Morálka? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo DIČ

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z09. Každý software má jiné podmínky použití. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.