Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou zipx (Komprimace dat)

Přípona souboru zipx

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Přípona souboru .zipx je odvozena od slova Extended Zip File. Jedná se o nový druh algoritmu, který umožňuje větší kompresi souborů oproti standardnímu formátu zip. ZIPX algoritmus je možné využít v programu WinZip od verze 12.1.

Význam slova, termín, co je to zipx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou zipx (Komprimace dat)

Souborový formát: zipx

Jak otevřít soubor s příponou .zipx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .zipx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .zipx?

Komprimace/dekomprimace
WinZip verze 12.1 a vyšší

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to zipx? se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru zipx se nachází v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: import, v čem spustit, v čem upravit, čím zobrazit, export, přípona souboru zipx, co znamená zipx?, jak převést, souborový formát, formát souboru, co to je zipx?, jak otevřít, Komprimace dat, spuštění souboru

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co se skrývá v souborech s příponou zipx? Jak přehrát zipx soubor, resp. jak zobrazit zipx soubor.

Víte, co je to Notebook? Znáte pojem Variabilní symbol? Vzpomněli byste si na význam slova Facebook? Pamatujete si definici pojmu Adware?

Vybrané formáty a přípony souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou zipx. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.