Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou avhd (Obrazy disků)

Přípona souboru avhd

Soubory s příponou .avhd obsahují snapshoty (uložené verze) virtuálního pevného disku. V adresáři s avhd souborem se nachází i hlavní .vhd, přičemž avhd obsahuje pouze rozdílová data.

Význam slova, termín, co je to avhd? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou avhd (Obrazy disků)

Souborový formát: avhd

Jak otevřít soubor s příponou .avhd?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .avhd?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .avhd?

Microsoft Hyper-V server

Možnost chyb vyhrazena.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu avhd s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru avhd se nachází v sekci Obrazy disků

Klíčová slova: Obrazy disků, jak vytvořit avhd, import, formát souboru, prohlížení, export, editace, v čem spustit, co znamená avhd?, .avhd, co to je avhd?, Obrazy disků, čím zobrazit, jak otevřít, v čem upravit, jak převést, koncovka souboru avhd

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou avhd? Jak přehrát avhd soubor, resp. jak zobrazit avhd soubor.

Znáte význam termínu Příkon? Víte, co to je Fake? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Uloženka? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Developer

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou avhd. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?