Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mdf (Obrazy disků)

Přípona souboru mdf

Přípona .mdf označuje obraz optického disku (obvykle CD nebo DVD). Pro otevření souboru je většinou potřeba mít i soubor s příponou .mds.

Význam slova, termín, co je to mdf? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mdf (Obrazy disků)

Souborový formát: mdf

Jak otevřít soubor s příponou .mdf?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mdf?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mdf?

Daemon Tools
WinRAR
Alcohol 120%
IsoBuster
MagicISO

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru mdf? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru mdf se nachází v kategorii Obrazy disků

Klíčová slova: čím zobrazit, jak otevřít, v čem upravit, jak vytvořit mdf, jak přehrát, export, spuštění souboru, přípona souboru mdf, informace, jak převést, význam slova, .mdf, co to je mdf?, .MDF, editace, jak konvertovat, import

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co se skrývá v souborech s příponou mdf? Jak přehrát mdf soubor, resp. jak zobrazit mdf soubor.

Pamatujete si definici pojmu Karité? Vzpomněli byste si na význam slova Smalt? Znáte pojem Lyrika? Víte, co je to Osifikace?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mdf. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.