Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mds (Obrazy disků)

Přípona souboru mds

Přípona .mds označuje soubor obsahující metadata potřebná k otevření souboru s příponou .mdf.

Význam slova, termín, co je to mds? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mds (Obrazy disků)

Souborový formát: mds

Jak otevřít soubor s příponou .mds?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mds?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mds?

Daemon Tools
WinRAR
Alcohol 120%
IsoBuster
MagicISO

Texty mohou obsahovat chyby.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu mds s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona mds je v kategorii Obrazy disků

Klíčová slova: jak přehrát, co to je mds?, formát souboru, export, čím zobrazit, jak konvertovat, wiki, jak vytvořit mds, koncovka souboru mds, spuštění souboru, jak otevřít, souborový formát, prohlížení, v čem spustit, informace, .mds, co znamená mds?

Na této webové stránce jste se dozvěděli K čemu se používá přípona mds? Jak přehrát mds soubor, resp. jak zobrazit mds soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Ex offo? Znáte pojem Afirmace? Víte, co je to Ohnisková vzdálenost? Znáte význam termínu Carpe diem?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mds. Stejně tak si ověřte licenci software. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.