Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou nrg (Obrazy disků)

Přípona souboru nrg

Přípona .nrg označuje obraz disku (CD nebo DVD) vytvořeného v programu Nero Burning ROM.

Význam slova, termín, co je to nrg? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou nrg (Obrazy disků)

Souborový formát: nrg

Jak otevřít soubor s příponou .nrg?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .nrg?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .nrg?

Nero Burning ROM


Konverze:


nrgtoiso
nrg2iso
iat
nrg4iso
eNeRGy (MacOs X)
PowerISO
MagicISO

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem nrg s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru nrg se nachází v sekci Obrazy disků

Klíčová slova: spuštění souboru, v čem spustit, prohlížení, .nrg, v čem upravit, export, jak převést, Obrazy disků, souborový formát, jak otevřít, import, informace, Obrazy disků, wiki, jak konvertovat, čím zobrazit, co to je nrg?

Teď už znáte odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou nrg? Jak přehrát nrg soubor, resp. jak zobrazit nrg soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo QR kód? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Epika Pamatujete si definici pojmu Deflace? Vzpomněli byste si na význam slova Jitřenka?

Výběr náhodných koncovek souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou nrg. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.