Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Přípona souboru tib

Přípona .tib označuje obraz disku (přesnou zálohu dat) vytvořenou v programu Acronis True Image. Jedná se o podobný formát jako vhd. V programu Acronis True Image lze vytvářet zálohy celých diskových oddílů, prohlížet je a obnovovat do původního nastavení. Tib soubory slouží především k zálohování operačního systému.

Význam slova, termín, co je to tib? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Souborový formát: tib

Jak otevřít soubor s příponou .tib?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .tib?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .tib?

Acronis True Image

Uvedené informace jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem tib s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru tib je v kategorii Obrazy disků

Klíčová slova: jak přehrát, jak vytvořit tib, spuštění souboru, wiki, export, import, souborový formát, Obrazy disků, .tib, co to je tib?, Obrazy disků, čím zobrazit, koncovka souboru tib, v čem upravit, význam slova, .TIB, jak převést

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou tib? Jak přehrát tib soubor, resp. jak zobrazit tib soubor.

Víte, co je to Shareware? Znáte význam termínu Motivace? Víte, co to je Frisco? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Kvásek?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tib. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?