Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Přípona souboru tib

Přípona .tib označuje obraz disku (přesnou zálohu dat) vytvořenou v programu Acronis True Image. Jedná se o podobný formát jako vhd. V programu Acronis True Image lze vytvářet zálohy celých diskových oddílů, prohlížet je a obnovovat do původního nastavení. Tib soubory slouží především k zálohování operačního systému.

Význam slova, termín, co je to tib? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Souborový formát: tib

Jak otevřít soubor s příponou .tib?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .tib?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .tib?

Acronis True Image

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony tib sdílet s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru tib patří do sekce Obrazy disků

Klíčová slova: v čem upravit, editace, co znamená tib?, přípona souboru tib, informace, .TIB, jak konvertovat, souborový formát, .tib, spuštění souboru, wiki, co to je tib?, čím zobrazit, koncovka souboru tib, jak vytvořit tib, v čem spustit, prohlížení

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Jaký typ souboru má příponu tib? Jak přehrát tib soubor, resp. jak zobrazit tib soubor.

Znáte pojem Indiánský běh? Víte, co je to Štěstí? Znáte význam termínu Amazon? Víte, co to je Amen?

Další vybrané souborové koncovky

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tib. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?