Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bak (Ostatní soubory)

Přípona souboru bak

Příponou .bak jsou označovány zálohovací soubory. Vytváří si je mnoho různých aplikací. V případě potřeby lze soubor přejmenovat zpět na původní název.

Význam slova, termín, co je to bak? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bak (Ostatní soubory)

Souborový formát: bak

Jak otevřít soubor s příponou .bak?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .bak?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .bak?

-

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Tento text (bak) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru bak patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: jak otevřít, formát souboru, v čem upravit, export, co znamená bak?, prohlížení, v čem spustit, wiki, jak konvertovat, Ostatní soubory, význam slova, informace, .BAK, souborový formát, jak vytvořit bak, .bak, editace

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona bak? Jak přehrát bak soubor, resp. jak zobrazit bak soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo ICQ? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo SWOT Pamatujete si definici pojmu Asertivita? Vzpomněli byste si na význam slova Keramika?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bak. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem