Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bak (Ostatní soubory)

Přípona souboru bak

Příponou .bak jsou označovány zálohovací soubory. Vytváří si je mnoho různých aplikací. V případě potřeby lze soubor přejmenovat zpět na původní název.

Význam slova, termín, co je to bak? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bak (Ostatní soubory)

Souborový formát: bak

Jak otevřít soubor s příponou .bak?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .bak?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .bak?

-

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu bak s kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru bak je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: význam slova, Ostatní soubory, Ostatní soubory, jak vytvořit bak, co znamená bak?, informace, souborový formát, formát souboru, v čem upravit, export, čím zobrazit, jak konvertovat, koncovka souboru bak, wiki, co to je bak?, přípona souboru bak, jak otevřít

Právě nyní již víte K čemu se používá přípona bak? Jak přehrát bak soubor, resp. jak zobrazit bak soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Přirozené číslo Pamatujete si definici pojmu Rmut? Vzpomněli byste si na význam slova Elektronický podpis? Znáte pojem Duše?

Často hledané přípony a souborové formáty

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bak. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem