Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bak (Ostatní soubory)

Přípona souboru bak

Příponou .bak jsou označovány zálohovací soubory. Vytváří si je mnoho různých aplikací. V případě potřeby lze soubor přejmenovat zpět na původní název.

Význam slova, termín, co je to bak? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bak (Ostatní soubory)

Souborový formát: bak

Jak otevřít soubor s příponou .bak?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .bak?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .bak?

-

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Líbí se vám definice přípony souboru bak? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru bak je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: jak přehrát, jak vytvořit bak, .bak, Ostatní soubory, přípona souboru bak, spuštění souboru, význam slova, jak převést, co znamená bak?, souborový formát, čím zobrazit, wiki, prohlížení, koncovka souboru bak

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký formát souboru se označuje příponou bak? Jak přehrát bak soubor, resp. jak zobrazit bak soubor.

Víte, co je to Netbook? Znáte pojem Algoritmus? Vzpomněli byste si na význam slova Adaptér? Pamatujete si definici pojmu Špýchar?

Vybrané formáty a přípony souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bak. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem