Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bak (Ostatní soubory)

Přípona souboru bak

Příponou .bak jsou označovány zálohovací soubory. Vytváří si je mnoho různých aplikací. V případě potřeby lze soubor přejmenovat zpět na původní název.

Význam slova, termín, co je to bak? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bak (Ostatní soubory)

Souborový formát: bak

Jak otevřít soubor s příponou .bak?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .bak?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .bak?

-

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu bak s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru bak se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: význam slova, Ostatní soubory, koncovka souboru bak, jak otevřít, Ostatní soubory, .BAK, jak převést, informace, jak vytvořit bak, souborový formát, export, .bak, formát souboru, jak konvertovat

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký typ souboru má příponu bak? Jak přehrát bak soubor, resp. jak zobrazit bak soubor.

Víte, co je to Netbook? Znáte pojem Algoritmus? Vzpomněli byste si na význam slova Adaptér? Pamatujete si definici pojmu Špýchar?

Vybrané formáty a přípony souborů

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bak. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem