Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bin (Ostatní soubory)

Přípona souboru bin

Přípona .bin nejčastěji označuje binární soubory (Binary file). Přípona může označovat soubor s uloženým obrazen disku (přesná kopie CD nebo DVD). Někdy je k otevření souboru potřebný ještě soubor s příponou .cue popisující parametry binárního soubor.

Význam slova, termín, co je to bin? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bin (Ostatní soubory)

Souborový formát: bin

Jak otevřít soubor s příponou .bin?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .bin?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .bin?

Alcohol120
Bin2Iso converter
CDIMAGE
UltraISO
Daemon Tools

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to bin? s kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru bin je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: význam slova, jak konvertovat, souborový formát, jak převést, spuštění souboru, v čem upravit, Ostatní soubory, jak přehrát, v čem spustit, import, jak vytvořit bin, přípona souboru bin, editace, čím zobrazit, export, formát souboru, .bin

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Který formát souboru se označuje koncovkou bin? Jak přehrát bin soubor, resp. jak zobrazit bin soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Cenina Pamatujete si definici pojmu Hangouts? Vzpomněli byste si na význam slova Spinning? Znáte pojem Zápočet?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bin. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?