Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bin (Ostatní soubory)

Přípona souboru bin

Přípona .bin nejčastěji označuje binární soubory (Binary file). Přípona může označovat soubor s uloženým obrazen disku (přesná kopie CD nebo DVD). Někdy je k otevření souboru potřebný ještě soubor s příponou .cue popisující parametry binárního soubor.

Význam slova, termín, co je to bin? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bin (Ostatní soubory)

Souborový formát: bin

Jak otevřít soubor s příponou .bin?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .bin?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .bin?

Alcohol120
Bin2Iso converter
CDIMAGE
UltraISO
Daemon Tools

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to bin? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru bin se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: editace, přípona souboru bin, jak převést, význam slova, Ostatní soubory, import, čím zobrazit, prohlížení, souborový formát, co to je bin?, spuštění souboru, koncovka souboru bin, jak přehrát, formát souboru

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená přípona souboru bin? Jak přehrát bin soubor, resp. jak zobrazit bin soubor.

Víte, co je to ROM? Znáte pojem Operační paměť? Vzpomněli byste si na význam slova Performance? Pamatujete si definici pojmu Exorcismus?

Vybrané formáty a přípony souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bin. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?