Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bin (Ostatní soubory)

Přípona souboru bin

Přípona .bin nejčastěji označuje binární soubory (Binary file). Přípona může označovat soubor s uloženým obrazen disku (přesná kopie CD nebo DVD). Někdy je k otevření souboru potřebný ještě soubor s příponou .cue popisující parametry binárního soubor.

Význam slova, termín, co je to bin? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bin (Ostatní soubory)

Souborový formát: bin

Jak otevřít soubor s příponou .bin?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .bin?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .bin?

Alcohol120
Bin2Iso converter
CDIMAGE
UltraISO
Daemon Tools

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony bin sdílet s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru bin patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: co znamená bin?, jak vytvořit bin, jak konvertovat, Ostatní soubory, jak převést, prohlížení, jak přehrát, v čem spustit, .bin, co to je bin?, souborový formát, čím zobrazit, formát souboru, koncovka souboru bin, wiki, v čem upravit, import

Právě jste zjistili Které typy souborů se označují koncovkou bin? Jak přehrát bin soubor, resp. jak zobrazit bin soubor.

Pamatujete si definici pojmu Želírovací cukr? Vzpomněli byste si na význam slova Antabus? Znáte pojem Netto? Víte, co je to Suspenze?

Často hledané koncovky souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bin. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?