Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dat (Ostatní soubory)

Přípona souboru dat

Soubor s příponou .dat obecně obsahuje data. Ta mohou být v různých formátech - záleží na konkrétní aplikaci která soubor využívá.

Význam slova, termín, co je to dat? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dat (Ostatní soubory)

Souborový formát: dat

Jak otevřít soubor s příponou .dat?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dat?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dat?

Různé formáty, různé specifikace

Veškeré texty jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem dat s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona dat je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: jak přehrát, prohlížení, jak otevřít, význam slova, v čem upravit, Ostatní soubory, přípona souboru dat, jak převést, formát souboru, čím zobrazit, co to je dat?, koncovka souboru dat, Ostatní soubory, jak vytvořit dat, .DAT, export, v čem spustit

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou dat? Jak přehrát dat soubor, resp. jak zobrazit dat soubor.

Víte, co to je Mingle? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Mrva? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Kokotka Pamatujete si definici pojmu Arganový olej?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dat. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.