Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dat (Ostatní soubory)

Přípona souboru dat

Soubor s příponou .dat obecně obsahuje data. Ta mohou být v různých formátech - záleží na konkrétní aplikaci která soubor využívá.

Význam slova, termín, co je to dat? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dat (Ostatní soubory)

Souborový formát: dat

Jak otevřít soubor s příponou .dat?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dat?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dat?

Různé formáty, různé specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Zaujal vás formát, koncovka souboru dat? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru dat se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: Ostatní soubory, prohlížení, .DAT, přípona souboru dat, souborový formát, co to je dat?, spuštění souboru, čím zobrazit, export, v čem upravit, význam slova, co znamená dat?, jak vytvořit dat, v čem spustit, wiki, jak konvertovat, formát souboru

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou dat? Jak přehrát dat soubor, resp. jak zobrazit dat soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Reiki? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Šoufek Pamatujete si definici pojmu Oškrt? Vzpomněli byste si na význam slova Penetrace?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dat. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.